Investice

investice_379647883

  • Chcete investovat dětem na studia či bydlení?

  • Chcete i v důchodu kvalitně žít?

  • Chcete, aby vaše volné peníze vydělávaly bez dalšího přičinění?

  • Chcete si vytvořit finanční rezervu?

  • Chcete investovat a využít při tom maximum daňových výhod?

Poradíme, jak vybrat vhodnou formu spoření či zajištění ve formě investic. Domluvte si schůzku

S investicemi, či spořením se v dnešní době setkáváme zcela běžně. Tím, že si své vydělané peníze zasíláme na běžný účet do banky, na spořící účty, stavební spoření aj. se stáváme investory.

Každý investiční nástroj má svůj účel, ke kterému by měl být využíván, ať už chcete spořit pravidelně nebo jednorázově.

Dle profilu klienta, jeho požadavků a potřeb můžeme vybírat z variant spořících účtů, termínovaných vkladů a otevřených podílových fondů.

Spořící účty

Chcete mít volné peníze kdykoliv k dispozici?

Spořící účet je určen ke kumulaci volných prostředků, které potřebujeme mít ihned k dispozici. Například ve formě železné rezervy na neočekávané výdaje. Výnosy spořících účtů jsou dnes v rozmezí 0,1 až 1 % p.a.

Termínové vklady

Máte zájem využívat nejvyšších úroků u bank bez poplatků?

Termínovaný vklad je druh bankovního účtu, kde jsou peníze úročeny garantovanou sazbou po sjednanou dobu (měsíce, roky). V průběhu termínovaného vkladu jsou uložené prostředky blokovány.

Je tato forma investování pro mne vhodná? Domluvte si schůzku

Podílové fondy

Chcete investovat své volné prostředky výhodněji než bankách? Chcete pravidelně či jednorázově spořit a mít k úsporám přístup? Chcete plně využít daňových úlev?

Pomůžeme zorientovat se v širokém poli investování a umožníme využít spolupráce s renomovanými profesionálními správci investic z celého světa. Otevřené podílové fondy/kolektivní investování jsou jednou z nejefektivnější možností jak pravidelně i jednorázově zhodnotit své peníze.

top