Úvěry

uvery_336097859

Pomáháme našim klientům najít vhodné financování jejich potřeb formou účelových a neúčelových spotřebitelských úvěrů nebo leasingů.

Spotřebitelský úvěr

Zastihly Vás neplánované finanční výdaje? Potřebujete si koupit automobil, nebo vybavit domácnost? Potřebujete hotovost na „cokoliv“?

Pomůžeme najít vhodný spotřebitelský úvěr bankovních společností  –> Domluvte si schůzku.

Spotřebitelské úvěry (půjčky) jsou poskytovány bankovními i nebankovními společnostmi v různých podobách na různé účely a to bez zajištění. Dostupné jsou pro fyzické osoby na financování jejich potřeb, kterými jsou zejména nákup spotřebního zboží, automobilu, vybavení domácnosti atd. V dnešní  době se prohubují úrokové sazby spotřebitelských úvěrů od 7 – 16 % ročně.

Další variantou jsou spotřebitelské úvěry zajištěné nemovitostí (americká hypotéka), kdy hotovost čerpáte bez udání účelu. Výhodou je výrazně nižší úroková sazba oproti nezajištěným úvěrům.

Leasing

Potřebuje financovat koupi vozu? Nebo zajistit financování pracovních strojů pro podnikání?

Leasing je specifická forma úvěru, kdy se financuje předmět koupě (automobil), ale majitelem je po dobu leasingu leasingová společnost. Po doplacení se stáváte majitelem předmětu, popřípadě máte předkupní právo. Výhodou je nižší úroková sazba oproti klasickému spotřebitelskému úvěru.

top