Rady a tipy

Jak si vybrat dobrého finančního poradce?

Sjednejte si nejprve nezávaznou schůzku. Dobrý finanční poradce vás rád pozve na kávu a probere s vámi vaše aktuální potřeby.

V druhém kroku s vámi projde veškeré smlouvy, které máte uzavřeny. Zjistí důvod a nastuduje si podmínky, za kterých byly smlouvy uzavřeny. Vysvětlí vám výhody a zápory, rozhodně se nebude bez předchozího prostudování podkladů snažit zrušit všechny smlouvy, které máta sjednány. Navrhne optimální řešení, případně aktualizaci zastaralých produktů. Do ničeho vás nebude nutit, závěrečné rozhodnutí nechá na vás.

Vztah klient -finanční poradce je u nás založen na důvěře, otevřenosti a partnerském dialogu.

Proč je dobré mít rodinného finančního poradce?

Finanční poradce je profesionál ve svém oboru, neustále sleduje nejnovější trendy a novinky na trhu. Zná rodinné zázemí, vaše výdaje, potřeby a sny. Jeho úkolem není jen shromáždit několik nabídek, porovnat je a vybrat tu nejlevnější. Dobrý poradce posuzuje kvalitu nabídky z dlouhodobého hlediska, a poté dojedná nejvýhodnější podmínky právě pro vás. Tam, kde většina zákazníků v přímém kontaktu s bankami či pojišťovnami končí, finanční poradce začíná.

Podpisem smlouvy úloha rodinného poradce určitě nekončí. Nový návrh finančního zabezpečení by měl do rodiny přinést dlouhodobý pořádek ve vašich financích. Následovat by měly pravidelné schůzky, pátrejte po novinkách a produktech, které pomohou ulehčit aktuální životní situaci.

Kolik za služby finančního poradce zaplatím?

Služby finančního poradce jsou u nás bezplatné. Osobní či rodinný poradce zdarma poradí v oblasti zajištění, bydlení, pojištění, spoření pro děti, či investic. Provize poradce se odvíjí od Vámi zvoleného produktu a je placená společností, pro kterou byl daný produkt uzavřen. Zahrnuje náklady na poradenství, osobní konzultace, odměnu pro  poradce a další náklady spojené s poskytováním  našich služeb. Největší odměnou je pro nás spokojený klient, který naše služby rád doporučí dál.

S jakými otázkami se mohu na finančního poradce obrátit?

Klientům dokážeme nabídnout produkty v rámci kompletního finančního portfolia. Obrátit se na nás můžete se zajištěním osobních, rodinných či firemních financí. Postaráme se o novou či stávající hypotéku, úvěry, pojištění domácnosti, životní pojištění, zajištění na penzi, či investice. Jsme tu pro vás, abychom dohlédli na vaše sny, zatímco vy klidně spíte.

 

 

top